gallery/wyslij swoje dane my zrobimy reszte

Pracowałeś w Holandii? 


Pamiętaj o rozliczeniu podatku,  jeżeli jesteś nierezydentem podatkowym masz obowiązek zgłosić swoją deklarację za rok poprzedni do 1 lipca roku następnego.

 

 

Jeżeli pracowałeś na terenie Holandii, to możesz odzyskać nadpłacony przez siebie podatek. Sprawdź do jakich ulg podatkowych masz prawo oraz czy posiadasz status podatnika kwalifikującego się do ulg podatkowych w Holandii.

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytania oraz załącz swoje Jaaropgaafy z ewentualnymi dodatkowymi dokumentami. Wykonamy dla Ciebie wstępne wyliczenie. Po twoim zaakceptowaniu wyślemy twoje rozliczenie do Belatingu oraz kopie dla Ciebie.

Czy jesteś podatnikiem kwalifikującym się do ulg? Jeśli dochody z Holandii wyniosły w danym roku podatkowym minimum 90% dochodów ze wszystkich krajów. To, tak. W takim przypadku do rozliczenia za rok 2015 i kolejne lata potrzebne jest również zaświadczenie UE/WE potwierdzające dochody osiągnięte w Polsce i innych krajach poza Holandią. Dokument ten możesz pobrać na naszej stronie. Wypełnione zaświadczenie musisz odesłać pocztą do Belastingu na adres:

 


Belastingdienst
Kantoor buitenland
Postbus 2577
6401 DB Heerlen
Holandia

NAPISZ DO NAS, A MY ZAJMIEMY SIĘ RESZTĄ

2021

2020

2019

2018

2022

Pobierz zaświadczenie UE/WE

Podatnika zagranicznego kwalifikującego się do ulg

gallery/rozliczenie podatku online

WYPEŁNIJ FORMULARZ

OTRZYMASZ WYLICZENIE W CIĄGU 2 DNI ROBOCZYCH

WYSYŁAMY TWOJE ROZLICZENIE DO URZĘDU I KOPIE DO CIEBIE

ZWROT PODATKU OTRZYMASZ W CIĄGU 3 MIESIĘCY

CZEKAMY NA TWÓJ
AKCEPTACJĘ I ZAPŁATĘ

Wyliczenie zwrotu podatku jest nieodpłatne.
Dokonujesz płatności tylko jęsli mamy wysłać twoje  rozliczenie podatku do Belastingdienst.

Wypełnij formularz