Twój numer konta dla Belastingdienst

 

Jak otrzymam zwrot z ubezpieczenia? Czy Belasting zna mój numer konta?

Belasting do wypłaty środków (np. z zwrotu podatku lub dofinansowań) potrzebuje potwierdzić Państwa nr rachunku bankowego. Jeśli w przeszłości otrzymałeś zwrot podatku lub dofinansowanie z Belstingu na swoje konto, to Belasting wypłaci kolejne środki na ten sam nr rachunku.
Pracowałeś pierwszy raz w Holandii lub nie podawałeś wcześniej swojego numeru rachunku do przelewów z Belastingu? W tym celu należy wysłać list do Belastingu z informacją na który nr rachunku chcesz otrzymać przelew oraz potwierdzeniem, że jesteś właścicielem konta (możesz równie podać polski nr rachunku). Nie wiesz jak się za to zabrać? Nic nie szkodzi. Skontaktuj się z nami.
Do sporządzenia dla Ciebie pisma będziemy potrzebować:
- skan dowodu osobistego,
- potwierdzenie sofi nr (np. pismo nadania BSN/sofi numeru lub karta ubezpieczeniowa na której jest widoczny BSN)
- wyciąg z konta/ potwierdzenie przelewu/ zrzut z ekranu strony po zalogowniu na konto gdzie są widoczne Państa dane, nazwa banku oraz nr rachunku.
Po wysłaniu pisma z Twoim nr rachunku Belasting w ciągu 4 tygodni nada pismo zwrotne z potwierdzeniem jaki nr rachunku mają w systemie.

Na jakie konto otrzymam mój zwrot z podatku z Holandii

ODZYSKAJ

Nawet do

 3644 €

gallery/23975fea292c37085f3d239c7a09db10

Pamiętaj o rozliczeniu podatku,  jeżeli jesteś nierezydentem podatkowym masz obowiązek zgłosić swoją deklarację za poprzedni rok do 1 lipca roku następnego.

 

Jeżeli pracowałeś na terenie Holandii, to możesz odzyskać nadpłacony przez siebie podatek. Sprawdź do jakich ulg podatkowych masz prawo oraz czy posiadasz status podatnika kwalifikującego się do ulg podatkowych w Holandii.

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, odpowiadając na pytania oraz załącz swoje Jaaropgaafy z ewentualnymi dodatkowymi dokumentami. Wykonamy dla Ciebie wstępne wyliczenie. Po twoim zaakceptowaniu wyślemy twoje rozliczenie do Belatingu oraz kopie dla Ciebie.